Kontakt

Välkommen att kontakta oss i Dina hälso- och arbetsmiljöfrågor!
Besöksadress
Säffle Hälsocenter
Sundsgatan 1 B
661 40 Säffle

​​​​​​​Telefonnummer
Företagshälsovården
0533-69 19 40

Fax
0533-69 19 55
Tidsbeställning för läkarbesök
0533-69 19 40
Mån - Fre
​​​​​​​8.00 - 9.00
Våra öppettider
Mån -Fre
7.30 - 16.00

Våra telefontider
Mån - Fre
8.00 - 9.00


Hitta till oss

Maud SinclairMaud Sinclair
Maud Sinclair
VD
Maud Sinclair
0533-69 19 47
070-33 03 181​​​​​​​
maud.sinclair@safflehalsan.se
Tomas KarlssonTomas Karlsson
Tomas Karlsson
Kundsamordnare
Tomas Karlsson

0533-691959
​​​​​​​070-22 22 850
tomas.karlsson@safflehalsan.se
annalenaannalena
annalena
Företagssjukgymnast
Anna-Lena Nilsson

0533-69 19 52
anna-lena.ahlin@safflehalsan.se
Marianne JohanssonMarianne Johansson
Marianne Johansson
Sekreterare
Marianne Johansson

0533-69 19 49
​​​​​​​marianne.johansson@safflehalsan.se
Ase AhlsenAse Ahlsen
Ase Ahlsen
Företagssköterskor
Åse Ahlsen
0533-69 19 48
ase.ahlsen@safflehalsan.se
Helena HanssonHelena Hansson
Helena Hansson
Företagssköterskor
Helena Hansson
0533-69 19 40
Massageterapeut  med ortopedmedicinsk examen 
Titti Gullberg

0532-189 57
titti.gullberg@etage5.se


BILD KOMMER
Tina OlssonTina Olsson
Tina Olsson
Anläggningsansvarig/Etage5
Tina Olsson

0533-691959
tina.olsson@etage5.se
WargWarg
Warg
Hälsocoach/Personlig Tränare/Instruktör
Victoria Warg

0533-69 19 59
victoria.warg@etage5.se 
Mats IvermarkMats Ivermark
Mats Ivermark
Företagsläkare
Mats Ivermark

0533-69 19 40
​​​​​​​mats.ivermark@safflehalsan.se
Marie HallstromMarie Hallstrom
Marie Hallstrom
Socionom/Leg.Psykoterapeut
Marie Hallström

0533-69 19 40
marie.hallstrom@safflehalsan.se
christinachristina
christina
Beteendevetare
Christina Kvist

0533-691940
​​​​​​​christina.kvist@safflehalsan.se
Johan KuipersJohan Kuipers
Johan Kuipers
Leg. läkare/ortopedisk
Johan Kuijpers

0533-691959
orthomanuell@telia.com
​​​​​​​
orthomanuell-medicin.com
Micke2Micke2
Micke
Alkohol/drogterapeut
Mikael Karlsson
070-233 22 16
​​​​​​​mkrehabpartner.se
Naprapat
Anders Eriksson

Tfn till Etage5 0533-69 19 59
anders@naprapatklinik.se


BILD KOMMER
Arbetsmiljöingenjör
Helena Bergsland

Telefon:    0703 82 97 66      
Mail: helena@helluxab.se